Ilyen az élet


"Még ma is az ember lelkében van"

2015. április 16. 23:05 - RockerLány

Naplók, interjúk végeláthatatlan sora a túlélőkkel, rokonaikkal, barátaikkal. Egy olyan téma, amiről még mindig beszélni kell, mert nem történhet meg ma és holnap sem, hogy embereket származása miatt ölünk halomra. És minden ébredéskor tudatosítanunk kell, hogy ez a félelmetesen kegyetlen esemény a…

Tovább
Szólj hozzá!
süti beállítások módosítása